click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Podujev

Troje
Në shitje

Truall 55.2 ari në #SHITJE në Podujevë

​Trualli me sipërfaqe 55.2 Ari ndodhet në Llapashticë të Poshtme, në magjistralen Prishtin ...
​Trualli me sipërfaqe 55.2 Ari ndodhet në Llapashticë të Poshtme, në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Ka një hapë ...
5,520.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 720m² me #QIRA në Podujevë

Objekti ndodhet në Podujevë, afër Kuvendit Komunal së Podujevës dhe Sheshit ‘Ali Aje ...
Objekti ndodhet në Podujevë, afër Kuvendit Komunal së Podujevës dhe Sheshit ‘Ali Ajeti’. Objekti ka një ...
6 720.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 15 ari me #QIRA në Bardhosh

Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Ene ...
Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Energjia’. Trualli pos ...
1,500.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 60 ari me #QIRA në Vranidoll.

1,500 € / muaji
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacio ...
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacion të rregullt dhe posedon ...
6,000.00 m2detajet

Compare Listings