Truall 15 ari me #QIRA në Bardhosh

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Gusht, 2022
  • 1,500.00 m2

Përshkrimi

Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Energjia’.
Trualli posedon fletën poseduese dhe infrastrukturën e plotë, dhe ka qasje direkte në rrugë.
Trualli është shumë i përshtatshëm për pompë të derivateve, depo, etj.

Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20521
Sipërfaqja: 1,500.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Me qira

Truall 47 ari me #QIRA në Llapllasellë

1,200 € / muaji
Trualli me sipërfaqe 47 ari ndodhet në Llapllasellë. Trualli ka infrastrukturë të plotë (u ...
Trualli me sipërfaqe 47 ari ndodhet në Llapllasellë. Trualli ka infrastrukturë të plotë (ujë, energji elektrike, ka ...
4,700.00 m2detajet

Truall 8.75 ari me #QIRA në Emshir

Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’ ...
Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’, në një zonë shumë të p ...
875.00 m2detajet

Truall 2 Hektar me #QIRA tek Përroi i Njelmë...

Sipas marrëveshjes
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Pri ...
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Prishtinë – Fushë Koso ...
20,000.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 60 ari me #QIRA në Vranidoll.

1,500 € / muaji
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacio ...
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacion të rregullt dhe posedon ...
6,000.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings