Lokal 250m² me #QIRA në Dragodan

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Mars, 2023
  • 2 Banjo
  • 250.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Sach Caffe’, me orientim në Jug-Lindje.
Lokali është tërësisht funksional dhe të shfrytëzueshme ka një hapësirë pune shumë të madhe, kuzhinën, dy banjo dhe një tërasë me sipërfaqe 30m².
Posedon invertar dhe kuzhinë të kompletuar me të gjitha elementet e nevojshme. Është i gatshëm për të filluar veprimtarinë e gastronomisë.
Ndodhet në një lokacion tejet të frekuentuar, me qasje direkte në rrugë kryesore, dhe posedon hapësirë parkingu të mjaftueshme.

ID e pronës: 22068
Sipërfaqja: 250.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërs ...
Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC̶ ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 114m² me #QIRA te Rruga B

1,200 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë d ...
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë dhe 1 banjo. Lokali është ...
1 114.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings