click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Hapësira gjelbëruese

Banesa
Me qira

Banesa 102m² me #QIRA në kompleksin ‘Prishti...

450 €
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja, ka të ...
2 2 102 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në komple ...
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living&# ...
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240m² + 50m² në #SHITJE në ‘Cit...

340,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘City Home’, lagje kjo e cila po ndërtohet me 70% nd ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘City Home’, lagje kjo e cila po ndërtohet me 70% ndërtim dhe 30% hapësirë pë ...
4 4 290 m2detajet
Banesa
Me qira

Garsonjerkë 40m² me #QIRA në Qendër

250 €
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobilu ...
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë ...
1 40 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 58m² në #SHITJE në Dragodan

2,200 € / m²
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lok ...
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për ...
1 58 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 127m² në #SHITJE në Dragodan

2,200 € / m²
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lok ...
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për ...
1 127 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 93m² + 40m² në #SHITJE në objektin e ...

Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
2 1 93 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 57m² neto në #SHITJE në Qendër

180,000 €
Lokali ndodhet në Qendër. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm, me qasje t ...
Lokali ndodhet në Qendër. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm, me qasje të shpejtë në të gjitha pj ...
1 57 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 116.29m² në #SHITJE në Bregun e Diell...

140,000 €
Banesa në Bregun e Diellit, ndërtim i Vëllëzërit Asllani, në kompleksin Residenca 2. Ndodh ...
Banesa në Bregun e Diellit, ndërtim i Vëllëzërit Asllani, në kompleksin Residenca 2. Ndodhet në një lagje shumë të ...
Banesa
Në shitje

Banesa 59.75m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

650 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Hira Residence 2’, në Fushë Kosovë, ndërtim i Ac ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Hira Residence 2’, në Fushë Kosovë, ndërtim i Ace Group. Banesa ka një lo ...
1 1 60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 97.5m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

600 € / m²
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtat ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje ...
2 1 98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 109.21m² në #SHITJE në Emshir

950 € / m²
Banesa gjendet në kompleksin “RUKOLLI 6” në Emshir. Kompleksi ‘Rrezja 2’ është ...
Banesa gjendet në kompleksin “RUKOLLI 6” në Emshir. Kompleksi ‘Rrezja 2’ është duke u ndërtuar nga inve ...
3 2 109 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings