click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Velani

Banesa
Me qira

Banesë 58m² me #QIRA në Velani

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 58m² ndodhet në Velani, në objektin e Albing Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 58m² ndodhet në Velani, në objektin e Albing Residence. Banesa është tërësisht e re, funksional ...
1 1 58.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 125m² + 40m² me #QIRA në Velani

Banesa me sipërfaqe banimi 125m² dhe 40m² terasë ndodhet në Lagjen Velania, në kompleksin ...
Banesa me sipërfaqe banimi 125m² dhe 40m² terasë ndodhet në Lagjen Velania, në kompleksin Puhiza 3. Banesa është e ...
3 2 165.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Velani

600 € / muaji
Banesa ndodhet në Velani, në objektin e ndërtuar nga Labi Com. Banesa është tërësisht e mo ...
Banesa ndodhet në Velani, në objektin e ndërtuar nga Labi Com. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. S ...
3 2 110.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
Në shitje

Banesa 97.2m² në #SHITJE në Puhiza 3, Velani

124,700 €
Banesa ndodhet në Velani, Rr.”Isa Kastrati”, ndërtues Puhiza 3. Banesa gjendet ...
Banesa ndodhet në Velani, Rr.”Isa Kastrati”, ndërtues Puhiza 3. Banesa gjendet në një lokacion shumë të ...
2 1 97.20 m2detajet

Compare Listings