Banesë 97m² me #QIRA në kompleksin e ‘ACG’, Prishtina e Re

700 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Mars, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 97.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrugën A.

Banesa është komplet e mobiluar dhe e dizajnuar me një stil mjaft luksoz, me mobilje tejet të bukura, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale, dysheme parket, pllaka dhe sanitari shumë cilësore, etj. Sistemin e ngrohjes e ka ndërdysheme me rrymë. Objekti karakterizohet me cilësi të lartë ndërtimi dhe posedon: izolim me fasadë ventiluese, dritare me xhama treshtresorë, siguri 24h të objektit dhe hapësirave përreth, ujë 24h, mirëmbajtje të përhershme të objektit dhe hapësirave të përbashkëta, 2 ashensor, garazha nëntokësore dhe parking të jashtëm të mjaftueshëm, etj.

Banesa ka këtë renditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Depo | 1 Ballkon.

Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme dhe të qetë për banim, në afërsi të Fakultetit të Mjekësisë, Fakultetit Teknik, QKUK, dhe shumë pjesë tjera esenciale.

Në çmim përfshihet interneti dhe një garazhë.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26235
Çmimi: 700 € / muaji
Sipërfaqja: 97.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 159.6m² me #QIRA te Mati 1

1,500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko G ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Flex Gym. Banes ...
3 2 159.60 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 54m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir af ...
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir afër Tirana Lab. Banesa ësh ...
1 1 54.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 55m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dh ...
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dhe e mobiluar në mënyrë mo ...
1 1 55.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 100m² me #QIRA në Nartel Center, Pejt...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar ...
2 1 100.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings