click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : E mobiluar

Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komple ...
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjith ...
2 2 95.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in ...
Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood ...
2 2 200.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 60m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa është komplet e mobiluar, k ...
1 1 60.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 420m² me #QIRA në Sofali

2,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë m ...
5 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atra ...
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shum ...
1 1 58.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 50m² në #SHITJE në Dragodan

75,000 €
Banesa me sipërfaqe 50m² neto ndodhet në lagjen Dragodan / Arbëri, në Rrugën Zagrebi. Bane ...
Banesa me sipërfaqe 50m² neto ndodhet në lagjen Dragodan / Arbëri, në Rrugën Zagrebi. Banesa është tërësisht funksi ...
1 1 50.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

1,150 € / m²
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, tek Lesna, afër ‘Roof Bistro ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, tek Lesna, afër ‘Roof Bistro’. Banesa është tërësi ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 92m² me #QIRA në Emshir

550 € / muaji
Banesa gjendet në Emshir tek Hotel Nartel. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigur ...
Banesa gjendet në Emshir tek Hotel Nartel. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për b ...
2 1 92.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 62.62m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

1,300 € / m²
Banesa me sipërfaqe 62.62m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, tek Banesat e Standardit, a ...
Banesa me sipërfaqe 62.62m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, tek Banesat e Standardit, afër Viva Fresh. Banesa ës ...
2 1 62.62 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings