Zyre 30m² me #QIRA në Qendër

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Shtator, 2022
  • 1 Banjo
  • 30 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në rrugën ‘Rexhep Luci’ afër ‘Kino ABC’.
Zyrja ka dy hyrje dhe është shumë e përshtatshme për veprimtari të ndryshme.
Zyrja përfshin:
• 2 Hapësira
• Banjo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20701
Sipërfaqja: 30 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA te Rruga B

350 €
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të f ...
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e pë ...
1 65 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 110m² me #QIRA në Rrugën...

800 €
Zyrja ndodhet te Rruga B, afër ‘Friends Avenue’. Zyrja posedon sistemin e ngro ...
Zyrja ndodhet te Rruga B, afër ‘Friends Avenue’. Zyrja posedon sistemin e ngrohjes me Termokos dhe 2 kl ...
2 110 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 94m² me #QIRA në Emshir

500 €
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e v ...
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme a ...
2 94 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 64m² me #QIRA në Shesh

450 €
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatsh ...
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim apo afarizëm ...
1 1 64 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings