Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve

500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Maj, 2024
  • 1 Banjo
  • 88.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe posedon klimë.
Ka këtë rënditje: 3 Hapësira pune | Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon.
Ndërtesa posedon ashensorë dhe hapësirë parkingu të jashtme.
​Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, në afërsi të qendrës dhe me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të qytetit.

ID e pronës: 31035
Çmimi: 500 € / muaji
Sipërfaqja: 88.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Klimë
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 103m² me #QIRA në Pejton

1,100 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
3 1 103.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings