click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Lagjja e Muhaxherëve

Banesa
Me qira

Penthouse 180+70m² me #QIRA në Lagje të Muha...

1,600 €
Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe k ...
Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe ka sipërfaqe banimi 180m² ...
3 2 250 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 180+70m² në #SHITJE në Lagje të Mu...

Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe k ...
Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe ka sipërfaqe banimi 180m² ...
3 2 250 m2detajet

Zyre 120m² me #QIRA Në Mahallën e Muhaxherëv...

700 € /muaji
Zyrja ndodhet në afërsi të Ambasadës së Zvicrës dhe Hotel Ambasador. Zyrja ka sistem të si ...
Zyrja ndodhet në afërsi të Ambasadës së Zvicrës dhe Hotel Ambasador. Zyrja ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamer ...
1 120 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 71.8m² në #SHITJE në Pika Prestige

1,700 € / m²
Banesa gjendet në objektin e 1-rë në kompleksin që është duke u ndërtuar nga “4A Pika”. Ba ...
Banesa gjendet në objektin e 1-rë në kompleksin që është duke u ndërtuar nga “4A Pika”. Banesa ndodhet në një objek ...
2 1 72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 71.8m² në #SHITJE në “Pika Pres...

1,700 € / m²
Banesa gjendet në objektin e 2-të në kompleksin që është duke u ndërtuar nga “4A Pika”. Ba ...
Banesa gjendet në objektin e 2-të në kompleksin që është duke u ndërtuar nga “4A Pika”. Banesa ndodhet në një objek ...
2 1 72 m2detajet

Lokal 200m² me #QIRA në lagjen e Muhaxherëve...

600 € / muaji
Lokali gjendet te Parku i Qytetit, afër Hotel Ambasador. Lokali ka këtë përmbajtje: • 2 ha ...
Lokali gjendet te Parku i Qytetit, afër Hotel Ambasador. Lokali ka këtë përmbajtje: • 2 hapësira punuese • Zyre 15m ...
2 200 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings