Shtëpia 325m² në #SHITJE në Avenue 23, Çagllavicë.

1,200 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Qershor, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 325.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen Avenue 23e ndërtuar nga kompania e ndërtimit A&F Group.
Shtëpia është ndërtuar me standarde të larta të ndërtimit, ndodhet në afërsi të qytetit, si dhe ofron siguri në mbikqyrje të kamerave.
Shtëpia ka truall me sipërfaqe 3.63 ari, dhe sipërfaqe banimi prej 325m².
• Shtëpia ka këtë rënditje:
– Bodrumi 94.4m² i dizajnuar për hapësira rekreative si: Bilardo, Fitness, Sauna si dhe Bar kafe.

– Përdhesa:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Garazhë
• Depo

– Kati i 1-rë:
• 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
• 2 Banjo
• 3 Ballkona
• Dhomë pune

– Nënkulmi (me shkallë paluese që mund të shfrytëzohet si depo)

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20179
Çmimi: 1,200 € / m²
Sipërfaqja: 325.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings