Shtëpi 202m² në #SHITJE në lagjen Nic, Çagllavicë

255,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Dhjetor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 202 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari, ka dhe fletën poseduese.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka sigurim 24h, sistemin e alarmit, sistem të ngrohjes nëndysheme dhe me kamin, etj. Posedon hapësirë parkingu, por ka të shfrytëzueshme dhe garazhën, ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Shtëpia është e ndarë në:
– Kati Përdhesë:
| Qëndrimin ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo
| 1 Terasë

– Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

ID e pronës: 21398
Çmimi: 255,000 €
Sipërfaqja: 202 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 150.22m² në #SHITJE në Lagjen e Profe...

385,000 €
Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, në Lagjen e Profesorëve dhe ndodhet në 5 ari truall d ...
Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, në Lagjen e Profesorëve dhe ndodhet në 5 ari truall dhe është e pajisur me fle ...
4 2 150 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240m² në #SHITJE te Lagjja Jonë, Çagl...

280,000 €
Shtëpia gjendet në Çagllavicë tek ‘Lagjja Jonë’, është e pozicionuar në 3.69 a ...
Shtëpia gjendet në Çagllavicë tek ‘Lagjja Jonë’, është e pozicionuar në 3.69 ari truall, dhe ka fletë p ...
4 2 240 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 720m² në #SHITJE në Dragodan

Shtëpia me sipërfaqe 720m² ndodhet në Dragodan, afër Qendrës së Shëndetit Familjar. Ka lok ...
Shtëpia me sipërfaqe 720m² ndodhet në Dragodan, afër Qendrës së Shëndetit Familjar. Ka lokacion shumë të përshtatsh ...
10 5 720 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 540m² në #SHITJE në ‘Lagjja e A...

560,000 €
Shtëpia gjendet në lagjen ‘Lagjja e Artë’ në Matiçan, e cila është ndërtuar ng ...
Shtëpia gjendet në lagjen ‘Lagjja e Artë’ në Matiçan, e cila është ndërtuar nga kompania e ndërtimit AR ...
3 2 540 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings