click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Lagjja Nic

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 202m²+15m² në #SHITJE në lagjen Nic, ...

280,000 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari si dhe fleten poseduese. Është e mobiluar me një investim teje ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari si dhe fleten poseduese. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e ben ...
3 2 217 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings