Penthouse – Zyre 145m² + 60m² me #QIRA te Rruga C

900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 205.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 145m² dhe 60m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project.
Është tërësisht funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe posedon klima.
Ndërtesa posedon ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
Ka këtë rënditje: 4 Hapësira pune | Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Terasë 60m².
Banesa ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim apo për zhvillimin e veprimtarive afariste si zyre.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26014
Çmimi: 900 € / muaji
Sipërfaqja: 205.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 159.6m² me #QIRA te Mati 1

1,500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko G ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Flex Gym. Banes ...
3 2 159.60 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 54m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir af ...
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir afër Tirana Lab. Banesa ësh ...
1 1 54.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 55m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dh ...
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dhe e mobiluar në mënyrë mo ...
1 1 55.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 100m² me #QIRA në Nartel Center, Pejt...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar ...
2 1 100.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings