Penthouse 175m² + 88.9m² me #QIRA te Rruga C

1,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 263.90 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 175m² dhe 88.9m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project.
Është tërësisht funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe posedon klima.
Ndërtesa posedon ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
Ka këtë rënditje: 4 Hapësira pune | Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Terasë 88.9m².
Banesa ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim apo për zhvillimin e veprimtarive afariste si zyre.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26028
Çmimi: 1,000 € / muaji
Sipërfaqja: 263.90 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate