Lokal 117m² në #SHITJE në Mati 1

2,500 € /m²
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • June 5, 2023
  • 1 Banjo
  • 117.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 117m² ndodhet te Mati 1, ndërtim i Pozhegu Brothers, në kompleksin Garden Buildings.
Lokali ka një hapësirë të madhe pune dhe një tualet. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Area:
State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 23396
Price: 2,500 € /m²
Property Size: 117.00 m2
Bathrooms: 1
Other Features
Dokumentacion të rregullt
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Lokal 65m² në #SHITJE në Qend...

Banesa – Lokali me sipërfaqe 65m² ndodhet në Qendër, afër “Kino ABC”, në ...
Banesa – Lokali me sipërfaqe 65m² ndodhet në Qendër, afër “Kino ABC”, në një nga pjesët më të fre ...
65.00 m2details
Lokal
Në shitje

Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,600 € / m²
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² dhe terasë 70m² në kompleksin ‘Fros Living’ n ...
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² dhe terasë 70m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë. Fr ...
2 195.00 m2details
Lokal
Në shitje

Lokal 511.88m² në #SHITJE në objektin Nartel...

1,500 € + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
2 511.88 m2details
Lokal
Në shitje

Lokal 162.79m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 162.79 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings