click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Parku i qytetit

Banesa
Me qira

Duplex – Zyre 260m² + 110m² me #QIRA n...

1,500 € / muaji
Banesa ndodhet në lagjen Dodona, afër Parkut të Qytetit. Banesa është tërësisht funksional ...
Banesa ndodhet në lagjen Dodona, afër Parkut të Qytetit. Banesa është tërësisht funksionale dhe është shumë e përsh ...
2 370.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 68.5m² në #SHITJE tek Parku i Qytetit

80,000 €
Banesa ndodhet tek Parku i Qytetit, me orientim nga juglindja. Banesa është tërësisht funk ...
Banesa ndodhet tek Parku i Qytetit, me orientim nga juglindja. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar, k ...
2 1 68.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 111m² në #SHITJE te Parku i Qytetit

Banesa është ndërtuar nga “Dardania Company” dhe ndodhet te Parku i Qytetit af ...
Banesa është ndërtuar nga “Dardania Company” dhe ndodhet te Parku i Qytetit afër Albi Market. Banesa ës ...
3 2 111.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 120m² me #QIRA tek Parku i Qytetit, a...

400 € / muaji
Banesa ka hapësirë të madhe dhe ofron kushte të mira për banim, sistem të ngrohjes me rrym ...
Banesa ka hapësirë të madhe dhe ofron kushte të mira për banim, sistem të ngrohjes me rrymë dhe pelet, sistem të kl ...
2 1 120.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 120m² me #QIRA tek Parku i Qytetit, a...

400 € / muaji
Banesa ka hapësirë të madhe dhe ofron kushte të mira për banim, sistem të ngrohjes me rrym ...
Banesa ka hapësirë të madhe dhe ofron kushte të mira për banim, sistem të ngrohjes me rrymë dhe pelet, sistem të kl ...
2 1 120.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings