Shtëpi 375m² në #SHITJE në ‘Royal Green Residence’, Zllatar

1,280 € /m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Qershor, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 375.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia e Tipit B me sipërfaqe 375m² ndodhet në lagjen ‘Royal Green Residence’ në Zllatar. Ndodhet në truall me sipërfaqe prej 3.8 ari dhe është e pajisur me fletë poseduse.
Lagjja ‘Royal Green Residence’ është një lagje e mbyllur me sigurim 24 orë me sigurim fizik dhe nën vëzhgimin e kamerave. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike.
Shtëpia është e ndarë në:
– Kati përdhesë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Paradhomë
| 1 Banjo

– Kati i 1-rë:
| 4 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona

– Nënkulmi:
| 1 Hapësire pune

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23404
Çmimi: 1,280 € /m²
Sipërfaqja: 375.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me pompë termike
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 265m² + 30m² në #SHITJE në Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 265m² dhe 30m² bodrum ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. S ...
​Shtëpia me sipërfaqe 265m² dhe 30m² bodrum ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Shtëpia është tërësisht fu ...
3 2 295.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 320m² në #SHITJE në Sofali

439,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 320m² ndodhet në Sofali, afër parkut të Tokbashqes. Shtëpia është e v ...
Shtëpia me sipërfaqe 320m² ndodhet në Sofali, afër parkut të Tokbashqes. Shtëpia është e vendosur në truall prej 12 ...
5 3 320.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 299.81m² në #SHITJE në Royal Green Re...

Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ...
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ka orientim nga të gjith ...
3 2 299.81 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 299.81m² në #SHITJE në Royal Green Re...

420,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ...
Shtëpia me sipërfaqe 299.81m² ndodhet në lagjen Royal Green Residence, në Zllatar. Shtëpia ka orientim nga të gjith ...
3 2.5 299.81 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings