Kat Shtëpie 140m² me #QIRA në Dardani

600 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Dhjetor, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 140.00 m2

Përshkrimi

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 140m² ndodhet në Dardani, afër Stepia D’Ara.
Kati ka hyrjen e veçantë, është tërësisht i mobiluar dhe funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | 2 Kuzhina dhe tryezari | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, në afërsi të qendrës.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26807
Çmimi: 600 € / muaji
Sipërfaqja: 140.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 99m² me #QIRA në Emshir

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha&# ...
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha”. Banesa është tërës ...
2 2 99.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 120m² me #QIRA në Rrugën C

1,250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Banesa është e mobiluar me ...
3 2 120.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 85m² me #QIRA në Mati 1

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksiona ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistem ...
2 1 85.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings