Truall 79.13 ari në #SHITJE në Gushtericë e Epërme

2,000 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Dhjetor, 2023
  • 7,913.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 79.13 ari ndodhet në Gushtericë të Epërme, në komunën e Graçanicës, në afërsi të Restaurant Anija.
Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka qasje direkte në rrugë kryesore.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26834
Çmimi: 2,000 € / ari
Sipërfaqja: 7,913.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 34 ari në #SHITJE në Preoc

Trualli me sipërfaqe 34 ari ndodhet në Preoc në komunën e Graçanicës, afër ‘Bankës T ...
Trualli me sipërfaqe 34 ari ndodhet në Preoc në komunën e Graçanicës, afër ‘Bankës TEB’. Trualli ka fle ...
3,400.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Troje në #SHITJE në Suhadoll

9,800 € / ari
Trojet me sipërfaqe nga 14 ari deri në 97 ari ndodhen në Suhadoll, në Komunën e Graçanicës ...
Trojet me sipërfaqe nga 14 ari deri në 97 ari ndodhen në Suhadoll, në Komunën e Graçanicës, afër Marigona Residence ...
Troje
Në shitje

Truall 25 ari në #SHITJE në Preoc

14,000 € / ari
Trualli ndodhet në Preoc – Graçanicë, afër ‘Bankës TEB’. Trualli ka fletë poseduese dhe in ...
Trualli ndodhet në Preoc – Graçanicë, afër ‘Bankës TEB’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë (uj ...
2,500.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 4 ari në #SHITJE në Çagllavicë

28,000 € / ari
Trualli ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Nic’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastruk ...
Trualli ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Nic’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka qasje t ...
400.00 m2detajet
RH Real Estate

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings