Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,200 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Dhjetor, 2023

Përshkrimi

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k.
Disa nga veçoritë e banesave janë dritare me xhama 3 shtresorë, fasadë ventiluese dhe roleta elektrike.
Sistemin e ngrohjes do ta kenë me energji elektrike. Ndërtesa do të jetë e pajisur me ashensorë, do të ketë parking të mjaftueshëm, mbi 65% gjelbërim dhe kënde për fëmijë.
Banesat janë të tipeve si në vijim:

– Tipi 64.45m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi 65.11m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi 65.15m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi 79.11m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon.
– Tipi 112.14m²: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon.

Ndodhen në një lagje e cila është në zhvillim e sipër dhe shumë e përshtatshme për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26772
Çmimi: 1,200 € / m²
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 105.57m² në #SHITJE në Emshir

137,000 €
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Star ...
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Stars”. Banesa është të ...
3 2 105.57 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 112.14m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i M ...
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veç ...
3 1.5 112.14 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 65.1m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Men ...
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veçor ...
1 1 65.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings