Banesë 86.04m² në #SHITJE në Mati 1

1,100 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Maj, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 86.04 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Mati 1, ndërtim i Pozhegu Brothers, në kompleksin Garden Buildings.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe ka orientim nga Perëndimi. Ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo,
| 1 Wc
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Banesa është planifikuar të përfundoj në Dhjetor 2023.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23241
Çmimi: 1,100 € / m²
Sipërfaqja: 86.04 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

2,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate