Banesë – Zyre 80m² me #QIRA në Rrugën C

370 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 80.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e ALKO Group.
Banesa është tërësisht funksionale dhe ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor.
Banesa është shumë e përshtatshme për banim apo për zyre.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24833
Çmimi: 370 € / muaji
Sipërfaqja: 80.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 85m² me #QIRA në Mati 1

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksiona ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistem ...
2 1 85.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 138m² me #QIRA te Mati 1

550 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 138m² ndodhet te Mati 1, në objektin e Green Emerald. Banesa është tër ...
Banesa me sipërfaqe 138m² ndodhet te Mati 1, në objektin e Green Emerald. Banesa është tërësisht e re dhe e mobilua ...
3 2 138.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings