Banesë 141m² në #SHITJE në Dragodan

285,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Shtator, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 141.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 141m² ndodhet në kompleksin “Artis” të ndërtuar nga kompanitë e ndërtimit “Art Group” dhe “Cima Construction”, në Dragodan.
Banesa është tërësisht e re, me një investim ekstra në parket, dritare, pllaka e sanitari dhe e mobiluar në mënyrë moderne me mobile të kualitetit të lartë.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe ka të vendosur kalda elektrike. Banesa është e orientuar në Lindje – Perëndim, gjë që siguron ndriçim natyral të mirë gjatë tërë ditës.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Ballkona | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 2 Garazha (përfshihen në çmim).
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për banim, afër çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.
Kontrata për pronën bëhet tek Avokati.

ID e pronës: 24842
Çmimi: 285,000 €
Sipërfaqja: 141.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 63.08m² në SHITJE në Ulpianë

Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, ...
Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, posedon sistemin e ngroh ...
2 1 63.08 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Terracier 214.1m²+77.1m² në #SHITJE n...

375,000 €
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigo ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet n ...
3 3 291.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Truall 9.4 ari në #SHITJE në Sofali

179,000 €
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trua ...
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trualli ka infrastrukturë të ...
940.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 85m² me #QIRA në Qendër

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër gjimnazit “Sami Frashëri”. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër gjimnazit “Sami Frashëri”. Banesa është tërësisht e mo ...
2 1 85.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings