Banesë 61.4m² në #SHITJE te Prishtina e Re

61,400 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Maj, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 61.40 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtuar nga Berisha Group.
Objekti ku ndodhet banesa do të ketë ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

*Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në vitin 2025.

Mundësia e pagesës: 30% me nënshkrimin e kontratës, 30% në Shtator të vitit 2023 dhe 40% në vitin 2024.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23018
Çmimi: 61,400 €
Sipërfaqja: 61.40 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 159.6m² në #SHITJE te Mati 1

239,000 €
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “ ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Fle ...
3 2 159.60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 63.08m² në SHITJE në Ulpianë

Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, ...
Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, posedon sistemin e ngroh ...
2 1 63.08 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Terracier 214.1m²+77.1m² në #SHITJE n...

375,000 €
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigo ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet n ...
3 3 291.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Truall 9.4 ari në #SHITJE në Sofali

179,000 €
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trua ...
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trualli ka infrastrukturë të ...
940.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings