Banesë 59.56m² në #SHITJE në Tophane

1,300 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Qershor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 59.56 m2

Përshkrimi

Banesē 92.53m? në #SHITJE në lagjen Tophane.
Banesa giendet ne kompleksin “Orhidea”, i cili eshte duke u
ndèrtuar nga kompania “FLUX”.
Karakteristikat e baneses jane: izolimi akustik dhe
termoizolues, dyer te kualitetit te lart₴, dritare tê markes
“REHAU” kater stinore dhe tre shtresore, parket “Fertig”,
ngrohje me sistem nēntokesor etj.
• Kati 4
Banesa permban:
• Qendrimin ditor
• Kuzhine me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
. Wc
. Ballkon
Objekti ështe ne ndertim e siper dhe pritet te pèrfundojè ne
fund tē vitit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23559
Çmimi: 1,300 € / m²
Sipërfaqja: 59.56 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings