Banesë 59.56m² në #SHITJE në Tophane

1,300 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Qershor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 59.56 m2

Përshkrimi

Banesē 92.53m? në #SHITJE në lagjen Tophane.
Banesa giendet ne kompleksin “Orhidea”, i cili eshte duke u
ndèrtuar nga kompania “FLUX”.
Karakteristikat e baneses jane: izolimi akustik dhe
termoizolues, dyer te kualitetit te lart₴, dritare tê markes
“REHAU” kater stinore dhe tre shtresore, parket “Fertig”,
ngrohje me sistem nēntokesor etj.
• Kati 4
Banesa permban:
• Qendrimin ditor
• Kuzhine me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
. Wc
. Ballkon
Objekti ështe ne ndertim e siper dhe pritet te pèrfundojè ne
fund tē vitit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23559
Çmimi: 1,300 € / m²
Sipërfaqja: 59.56 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate