Banesë 36m² neto me #QIRA në Dardani

250 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Janar, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 36.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndërtesa ka ashensor funksional dhe hapësirë parkingu.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje në afërsi të qendrës së qytetit, ka qasje në linja të trafikut urban, shkolla fillore dhe shumë shërbime esenciale të tjera të nevojshme për banorë.

*Banesa lirohet me datën 1 Shkurt.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27360
Çmimi: 250 € / muaji
Sipërfaqja: 36.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Duplex 154m² me #QIRA në Linda Premium Resid...

650 € / muaji
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen P ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ësh ...
4 2 154.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

Ardit Kryeziu