Banesë – Zyre 77.3m² me #QIRA në Dragodan

500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Janar, 2024
  • 1 Banjo
  • 77.30 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 77.3m² ndodhet në Dragodan, aër Komunës së Re.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale. Ka këtë rënditje: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste si zyre, ordinancë, etj.

ID e pronës: 27371
Çmimi: 500 € / muaji
Sipërfaqja: 77.30 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 99m² me #QIRA në Emshir

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha&# ...
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha”. Banesa është tërës ...
2 2 99.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 120m² me #QIRA në Rrugën C

1,250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Banesa është e mobiluar me ...
3 2 120.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 85m² me #QIRA në Mati 1

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksiona ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistem ...
2 1 85.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings