Banesë 168m²+80m² në #SHITJE në Emshir

400,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Prill, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 180.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Aldex’ në Emshir. Ështe e pajisur me fletë poseduese.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe është tërësisht funksionale, ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, klimë, etj.
| Është e orientuar në lindje dhe perëndim dhe ndodhet në katin e 1-rë të banimit
Banesa ka këtë renditje:
| Qendrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| Terasë 80m²

Banesa posedon 2 garazha dhe 2 depo.

ID e pronës: 22748
Çmimi: 400,000 €
Sipërfaqja: 180.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings