Banesë 91.6m² në #SHITJE në Rrugën C

1,350 € / m²
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • April 10, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 91.60 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin ‘Mbretëresha Teuta’ në Rrugën C.
Banesa ndodhet në një kompleks i ndërtuar me një cilësi të lartë ndërtimi dhe arkitekturë moderne që ofron komoditet për të gjithë banorët.
Kompleksi përmban 60 ari hapësirë gjelbëruese, parkingje nëntokësore, parkingje të jashtme, etj.
Banesa është tërësisht e mobiluar me mobilie të reja dhe është tërësisht funksionale, ka sistemin e ngrohjes nën dysheme me energji elektrike, sistemin Smart Home, ndriçim natyral, si dhe ndodhet në një lokacion të qetë për banim.
Banesa ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Area:
State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 22692
Price: 1,350 € / m²
Property Size: 91.60 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Other Features
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings