Banesë 111.38m² në #SHITJE në ‘Eng Invest’, Tophane

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 111.38 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 111.38m² ndodhet në objektin e ‘Eng Invest’ në Tophane.
Është tërësisht funksionale dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
​Ndërtesa ofron hapësirë parkingu të mjaftueshme dhe posedon ashensorë.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme për banim, në afërsi të qendrës së qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25879
Sipërfaqja: 111.38 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings