Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Shtator, 2023

Përshkrimi

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, te ‘Rana e Hedhun’.
Kompleksi ‘Solis Residence’ është i pozicionuar te ‘Rana e Hedhun’ në Shëngjin, është një nga plazhet më relaksuese dhe më të përsosura për të investuar. Pozicionohet mes pishave, i privilegjuar nga zhurma e detit dhe freskia. Cilësia e lartë e ndërtimit e bën edhe më të sigurt investimin tuaj në Solis Residence i cili do të përbëhet nga: apartamente, njësi shërbimi, qendër biznesi, pishinë, kënd lojrash për fëmijë, plazh privat, parking dhe siguri 24/7.
​Banesat që ndodhen në këtë objekt kanë një sipërfaqe si në vijim:
Banesë 58.7m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon – Kati i 8-të
Banesë 68m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon – Kati i 1-rë, 3-të
Banesë 68.3m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon – Kati i 1-rë
​Banesë 88.3m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon – Kati i 6-të

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24706
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Holiday In R ...
Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Holiday In Resort’. Kompleksi & ...
Banesa
Në shitje

Banesa 70m² në #SHITJE në Shëngjin.

Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë. • Kati 1 ...
Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë. • Kati 1 • Qëndrim ditor me kuzhi ...
1 1 70.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings