Banesë 69m² në #SHITJE në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 31 Gusht, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 69.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 69m² ndodhet në kompleksin ALDEX, në Emshir afër Dardhës.
Është tërësisht funksionale dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe ka klimë.
Ndërtesa posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Banesa është e orientuar në jug-lindje dhe ofron një pamje të bukur dhe të pa penguar.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo të përbashkët.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për banim, pasi ndodhet në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm.
Banesa ka fletë poseduese dhe kontrata bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 24807
Sipërfaqja: 69.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 105.57m² në #SHITJE në Emshir

137,000 €
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Star ...
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Stars”. Banesa është të ...
3 2 105.57 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 112.14m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i M ...
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veç ...
3 1.5 112.14 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 65.1m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Men ...
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veçor ...
1 1 65.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings