Banesa 70m² në #SHITJE në Shëngjin.

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 70 m2

Përshkrimi

Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë.
• Kati 1
• Qëndrim ditor me kuzhinë
• 1 Dhomë të fjetjes
• 1 Banjo
• 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Shqipëri
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 18905
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings