Banesa 70m² në #SHITJE në Shëngjin.

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 70.00 m2

Përshkrimi

Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë.
• Kati 1
• Qëndrim ditor me kuzhinë
• 1 Dhomë të fjetjes
• 1 Banjo
• 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Shqipëri
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 18905
Sipërfaqja: 70.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, ...
Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, te ‘Rana e Hedhun&# ...
RH Real Estate
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Holiday In R ...
Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Holiday In Resort’. Kompleksi & ...
RH Real Estate

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings