Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Gusht, 2023

Përshkrimi

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Holiday In Resort’.
Kompleksi ‘Holiday In’ është i pozicionuar në plazhin e Kunës në Shëngjin, vetëm 10m nga bregu i Adriatikut, është një nga plazhet më relaksuese dhe më të përsosura për të investuar. Pozicionohet mes pishave, i privilegjuar nga zhurma e detit dhe freskia. Cilësia e lartë e ndërtimit e bën edhe më të sigurt investimin tuaj në Resortin ‘Holiday In’ i cili do të përbëhet nga 10 kulla me 9 kate ku pjesë e tyre janë: apartamente, njësi shërbimi, qendër biznesi, pishinë, kënd lojrash për fëmijë, plazh privat, parking dhe siguri 24/7.
​Banesat që ndodhen në këtë objekt kanë një sipërfaqe si në vijim:
Banesë 64.5m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon
​Banesë 80.53m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona
​Banesë 82.08m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona
​Banesë 93.64m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon
Banesë 93.71m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon
​Banesë 106.79m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Utility | 2 Ballkona
Banesë 108.20m² me rënditje si në vijim: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Utility | 2 Ballkona

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24694
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, ...
Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, te ‘Rana e Hedhun&# ...
RH Real Estate
Banesa
Në shitje

Banesa 70m² në #SHITJE në Shëngjin.

Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë. • Kati 1 ...
Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë. • Kati 1 • Qëndrim ditor me kuzhi ...
1 1 70.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate