click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Shëngjin

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, ...
Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Solis Residence’, te ‘Rana e Hedhun&# ...
RH Real Estate
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Shëngjin

Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Holiday In R ...
Ofrohen për shitje banesat të cilat ndodhen në Shëngjin, në kompleksin ‘Holiday In Resort’. Kompleksi & ...
RH Real Estate
Banesa
Në shitje

Banesa 70m² në #SHITJE në Shëngjin.

Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë. • Kati 1 ...
Banesa është e gatshme për banim dhe është e pajisur me certifikatë të pronësisë. • Kati 1 • Qëndrim ditor me kuzhi ...
1 1 70.00 m2detajet

Compare Listings