Truall 55.2 ari në #SHITJE në Podujevë

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Gusht, 2023
  • 5,520.00 m2

Përshkrimi

​Trualli me sipërfaqe 55.2 Ari ndodhet në Llapashticë të Poshtme, në magjistralen Prishtinë – Podujevë.
Ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi përdorimi sipas kërkesës së klientit.
Trualli është i pajisur me fletë poseduese dhe ka infrastrukturë të plotë.
Ka lokacion shumë të përshtatshëm, me qasje direkte në magjistrale.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24729
Sipërfaqja: 5,520.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings