Banesa në #SHITJE në Emshir

1,400 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Maj, 2023

Përshkrimi

Ofrohen për shitje banesa të 5 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Emshir, në kompleksin ‘Ndërtesa 2’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Fehi Capital’.
Banesat në këtë objekt do të kenë : izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresor dhe 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë, etj.

Tipet e banesave janë:
– Tipi 59.52m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi 88.96m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryzari | 2 Dhoma gjumi | 1 Wc | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi 92.86m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryzari | 2 Dhoma gjumi | 1 Wc | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon.
– Tipi 104.70m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Wc | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon.
– Tipi 120.25m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Wc | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon.

Kompleksi pritet të jetë i gatshëm për banim në vitin 2025.

Çmimi i banesave është 1,400€ /m², dhe kontrata bëhet tek Noteri.

Mundësia e pagesës: 50% me nënshkrimin e kontratës, 35% me përfundimin e ndërtimit të vrazhdt dhe 15% në pranimin çelësave.

ID e pronës: 22320
Çmimi: 1,400 € / m²
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga ...
Banesa
Në shitje

Banesë 110.67m² + 76.5m² në #SHITJE në Emshi...

Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e n ...
Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e ndërtuar nga Lesna. Është ...
3 2 110.67 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.32m² në #SHITJE në ‘Linda P...

Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
3 2 113.32 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings