Zyre 148m² + 50m² me #QIRA në Fushë Kosovë

770 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Mars, 2023
  • 2 Banjo
  • 148 m2

Përshkrimi

Zyrja me sipërfaqe 148m² + 50m² terasë ndodhet në Fushë Kosovë, afër furrës ‘Europa 1’.
Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste, me qasje në rrugë kryesore. Posedon sistemin e ngrohjes me energji elektrike, ashensor, ka hapësirë parkingu të mjaftueshme dhe ka një pamje të jashtëzakonshme.
Zyrja posedon:
| 3 Hapësira pune
| 2 Banjo
| Terasë 50m²

ID e pronës: 22341
Çmimi: 770 €
Sipërfaqja: 148 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings