Banesa 99.63m² në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Prill, 2023
  • 100 m2

Përshkrimi

Ofrohen për shitje banesa të tipit 99.63m², të cilat ndodhen në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living’ i cili është projektuar me përkushtim, me kualitet e profesionalizëm të lartë të ndërtimit, me arkitekturë moderne plotë elegancë.
Kompleksi planifikohet të ketë hapësira gjelbëruese dhe kënd të lojërave për fëmijë. Duke pasur vetëm nga 2 banesa në kat, qetësia dhe privatësia është e garantuar në këtë kompleks. Objekti posedon 2 ashensor për katet e banimit dhe një ashensor për automjete. Lartësia e banesave do të jetë 3.2 metra, ndërsa e lokaleve do të jetë 4.5 metra.
Banesat në këtë objekt do të kenë : izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresor dhe 4 stinorë, sistem të ngrohjes nën dysheme me rrymë dhe shumë shpejt do të behet kyçja me Termokos, fasadë ventilluse, etj.

Banesat kanë këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryzari | 2 Dhoma gjumi | 1 Wc | 1 Banjo | 1 Ballkon.

Kompleksi pritet të jetë i gatshëm për banim në vitin 2025.

Çmimi i banesave është 1,250€ /m², dhe kontrata bëhet tek Noteri.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22566
Çmimi: 1,250 € / m²
Sipërfaqja: 100 m2
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 100.3m² në #SHITJE te Prishtina e Re

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te Prishtina e Re. Kompleks ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.3m² në #SHITJE te ‘Park Resi...

96,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtu ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtuar nga Berisha Group. Obj ...
2 1 91 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 93 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 66.4m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

130,000 €
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘ ...
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘Ismail Qemajli’. Ë ...
2 1 66 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings