Banesa 97.2m² në #SHITJE në Puhiza 3, Velani

124,700 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Nëntor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 97.20 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Velani, Rr.”Isa Kastrati”, ndërtues Puhiza 3.
Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.
Posedon sistemin e ngrohjes qëndrore nën dysheme, fasadë ventiluese, fshesë qëndrore të vendosur në mur. Zona rreth banesës është e qetë, e sigurtë, ka hapësirë të mjaftueshme për parking dhe me plot gjelbërim. Në afërsi të banesës gjendet edhe Parku i Qytetit. Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.
Banesa gjendet në katin e 9-të dhe ka orientim në Lindje me pamje nga parku i Germisë.
Banesa ka renditje:
| Qëndrim ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

*Në çmim përfshihen një garazhë dhe një depo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21048
Çmimi: 124,700 €
Sipërfaqja: 97.20 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj F ...
Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”. Banesa ësht ...
2 1 74.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings