Banesa 58.9m² (neto) në #SHITJE në Dardani

106,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Dhjetor, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 59 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku. Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos, dhe ka orientim nga perëndimi. Banesa ka dhe fletën poseduese.
Objekti gjithashtu posedon ashensor si dhe ka parking të mjaftueshëm.
• Kati 2-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrim ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

*Vlen të ceket se banesa është e lëshuar me qira.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 21441
Çmimi: 106,000 €
Sipërfaqja: 59 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 109.5m² në #SHITJE në Emshir

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një l ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtat ...
3 2 110 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa – Duplex 135m² në #SHITJE në Br...

Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
3 1 135 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 94m² në #SHITJE në Lagjen ‘Kodr...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ̵ ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ‘Tregtia’. Ndodhet ...
2 1 94 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 100.2m² në #SHITJE në objektin e R...

150,000 €
Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit ...
Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ndo ...
3 2 100 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings