Shtëpi 150.22m² në #SHITJE në Lagjen e Profesorëve, Bregu i Diellit.

385,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Dhjetor, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 150.22 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, në Lagjen e Profesorëve dhe ndodhet në 5 ari truall dhe është e pajisur me fletë poseduese.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ngrohjes me Termokos, poashtu ka vendparkim dhe ndodhet në një lokacion shumë të qetë, me gjelbërim dhe oborr.
Shtëpia është e ndarë në:

– Kati përdhesë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo

– Kati i parë:
| Qëndrim ditor
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo

– Kati i dytë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e pronës: 21447
Çmimi: 385,000 €
Sipërfaqja: 150.22 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me Termokos
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings