Lokal 65m² me #QIRA në Emshir

850 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Maj, 2023
  • 65 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në lagjen Emshir.
Lokali posedon një hapësirë pune. Ka qenë i shfrytëzuar për gastronomi, ku është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarisë së gastronomisë, por edhe për veprimtari tjera afariste.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ka qarkullim shumë të lartë, dhe ofron parking të mjaftueshëm për klient.

ID e pronës: 21426
Çmimi: 850 €
Sipërfaqja: 65 m2

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 480m² me #QIRA në kompleksin ‘Ra...

7,200 €
Lokali ndodhet në kompleksin ‘Ramiz Sadiku’. Posedon një hapësirë të madhe të ...
Lokali ndodhet në kompleksin ‘Ramiz Sadiku’. Posedon një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme e cila mun ...
1 480 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 370m² me #QIRA te 4 Llullat

2,000 € / muaji
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240 ...
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240m² përdhesë dhe 130m² bod ...
1 370 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 160m² me #QIRA në Dragodan

1,300 €
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional ...
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional dhe është shumë i përshta ...
2 160 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 77m² me #QIRA në Mati 1

380 €
Lokali ndodhet në lagjen Mati 1. Lokali ka çasje të shpejtë në rrugën B, rrugën C si dhe r ...
Lokali ndodhet në lagjen Mati 1. Lokali ka çasje të shpejtë në rrugën B, rrugën C si dhe rrugën ‘Muharrem Fej ...
1 77 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings