Banesa në #SHITJE në Zenith Group, Emshir

1,600 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Qershor, 2024

Përshkrimi

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Zenith Group, i vendosur afër Stacionit të Autobusëve.

Ky projekt përfshin materialet dhe teknologjitë më të avancuara, duke garantuar cilësi të lartë jetese dhe komoditet maksimal për banorët.

Disa nga veçoritë e objektit janë: Bllokat e jashtëm termoizolues që sigurojnë një izolim të shkëlqyer termik, Gypa kanalizimi Silent, Fasadë ventilus që siguron izolim të shkëlqyer termik dhe mbrojtje nga lagështia, Dritare me 3 shtresa dhe 4 stinor, Dyer me lartësi 2.35m, Dysheme me laminat të cilësisë së lartë, dhe sistem të ngrohjes nën dysheme me Vailant.

Banesat janë me këto sipërfaqe dhe rënditje:

– Tipi B me sipërfaqe 66.45m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon,
– Tipi C me sipërfaqe 91.44m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon,
– Tipi D me sipërfaqe 112.59m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon,
– Tipi D me sipërfaqe 112.32m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon.

Banesat kanë garazhë dhe depo me çmim ekstra.

Ndodhet në një zonë në zhvillim të shpejtë, e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë të rehatshme. Vendndodhja strategjike afër Stacionit të Autobusëve, ofron akses të lehtë dhe të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

ID e pronës: 31452
Çmimi: 1,600 € / m²
Veçori tjera
Ashensorë
Garazhë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings