Banesa në #SHITJE në Dragodan

Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • June 13, 2024

Përshkrimi

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Urban Home.

Disa nga veçoritë e objektit janë: Fasada ventiluese, Dritare me 3 shtresa dhe 4 stinor, Dysheme me laminat të cilësisë së lartë, dhe sistem të ngrohjes nën dysheme me energji elektrike.

Banesat janë me këto sipërfaqe dhe rënditje:

– Tipi A me sipërfaqe 86.52m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon,
– Tipi A me sipërfaqe 93.57m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon,
– Tipi B me sipërfaqe 87.99m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon,
– Tipi C me sipërfaqe 61.19m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
– Tipi D me sipërfaqe 86.52m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi (njëra me garderobë) | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon,
– Tipi D me sipërfaqe 90.68m² : Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Ballkon.

Ndodhet në një zonë në zhvillim të shpejtë, e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë të rehatshme, me çasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31467
Other Features
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings