click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Marigona Hill

Banesa
Në shitje

Banesë 96m² + 22m² terasë në #SHITJE në Mari...

188,000 €
Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndo ...
Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet në një lagje moderne ...
2 1 118.40 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings