Banesë 75m² në #SHITJE në Rrugën C

98,500 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 75.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 75m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Alko Group.
Banesa e orientuar në lindje, është tërësisht funksionale dhe e mobiluar në mënyrë moderne. Sistemin e ngrohjes e ka nëndysheme me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Dhomë pune (Garderobë) | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme dhe të qetë për banim, në afërsi të shumë shërbimeve esenciale të nevojshme për banorë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30391
Çmimi: 98,500 €
Sipërfaqja: 75.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 105.57m² në #SHITJE në Emshir

137,000 €
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Star ...
Banesa me sipërfaqe 105.57m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin “Prishtina Stars”. Banesa është të ...
3 2 105.57 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 112.14m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i M ...
Banesat me sipërfaqe 112.14m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veç ...
3 1.5 112.14 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 65.1m² në #SHITJE te Rruga C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Men ...
Banesat me sipërfaqe 65.1m² ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga veçor ...
1 1 65.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings