Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Prill, 2024
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 350.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’.
Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e alarmit, sistem të ngrohjes me energji elektrike dhe dru.
Posedon hapësirë parkingu, por ka të shfrytëzueshme dhe garazhën.
Shtëpia është e ndarë në:
– Kati Përdhesë: Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo.
– Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (njëra me banjo) | 1 Banjo | 1 Terasë.
Ndodhet në një lagje të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30418
Çmimi: 800 € / muaji
Sipërfaqja: 350.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyr ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me t ...
2 1 85.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 85m² me #QIRA në Qendër

350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksio ...
2 1 85.00 m2detajet

Shtëpi 200m² me #QIRA në Chelsea Point, Bërn...

1,300 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Lagjen Chelsea Point, në Bërnicë. Shtëpia ndodhet në ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Lagjen Chelsea Point, në Bërnicë. Shtëpia ndodhet në një truall prej 3.5 ari, ...
3 2 200.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings