click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Properties List – All Properties

Shtëpi
Në shitje

Shtëpia 480m² në #SHITJE në Emshir

380,000 €
Shtëpia ndodhet shumë afë shkollës “7 Marsi” dhe “Qendrës së Mjekësisë F ...
Shtëpia ndodhet shumë afë shkollës “7 Marsi” dhe “Qendrës së Mjekësisë Familjare”. Shtëpia ...
4 3 400 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Duplex 188m² në #SHITJE në objektin &...

300,000 €
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft ...
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje tejet të ...
4 4 188 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi-Villa 250m² në SHITJE në Çagllavicë.

300,000 €
Shtëpia ndodhet në Çagllavicë afër spitalit “Fati Im” dhe ka truall prej 6.12a ...
Shtëpia ndodhet në Çagllavicë afër spitalit “Fati Im” dhe ka truall prej 6.12ari. Shtëpia ka fletë pose ...
3 3 250 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 202m²+15m² në #SHITJE në lagjen Nic, ...

280,000 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari si dhe fleten poseduese. Është e mobiluar me një investim teje ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari si dhe fleten poseduese. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e ben ...
3 2 217 m2detajet
Shtëpi
E shitur

Shtëpi 170 m² në #SHITJE në Dragodan

237,000 €
• Shtëpia ka 4 ari truall. • Sallon dhe kuzhinë • 3 Dhoma te fjetjes • 2 Banjo • 1 Depo • ...
• Shtëpia ka 4 ari truall. • Sallon dhe kuzhinë • 3 Dhoma te fjetjes • 2 Banjo • 1 Depo • 1 Garazhë • Fletëposedues ...
3 2 170 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 245.61m² në #SHITJE në Kodrën e Trima...

185,000 €
Shtëpia ndodhet në Kodrën e Trimave, afër Hotel ‘Princi i Arbërit’. Shtëpia ës ...
Shtëpia ndodhet në Kodrën e Trimave, afër Hotel ‘Princi i Arbërit’. Shtëpia është e mobiluar me mobile ...
4 3 246 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 97m² në #SHITJE në ‘Nartel Cent...

155,000 €
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”. ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”. Objekti është i ndërtuar ...
2 1 97 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 85m² në #SHITJE në “NARTEL CENT...

150,000 €
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nar ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”. Objekti është ...
2 1 86 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 87m² (neto) në #SHITJE në Dardani

150,000 €
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku i Dardanisë. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e ...
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku i Dardanisë. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, sistem ...
2 1 87 m2detajet
Banesa
Në shitje

Duplex 103m² në #SHITJE në Emshir

150,000 €
Duplexi gjendet në kompleksin “Central Construction”, në Emshir afër Xhamisë. ...
Duplexi gjendet në kompleksin “Central Construction”, në Emshir afër Xhamisë. • Kati përdhesë dhe i 1-r ...
3 2 103 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 136 m² në #SHITJE në Dragodan

145,000 €
Banesa ndodhet në Villat 4 katëshe, ndërtim i “Arbëria Com”. Banesa është e mo ...
Banesa ndodhet në Villat 4 katëshe, ndërtim i “Arbëria Com”. Banesa është e mobiluar në tërësi, ka klim ...
3 2 136 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 94.09m² në #SHITJE në “Nartel C...

135,000 €
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nar ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”. Objekti është ...
2 2 94 m2detajet

Compare Listings